Avrupa Ligi· Başlama saati : 30 Temmuz 2026 Perşembe, 20:00 (TSİ)
Pafos – HNK Hajduk Split: 2-0 sonucu ve yapay zeka tahmin değerlendirmesi
Değerlendirme: tahmin ve sonuç
Maç sonucu: Pafos 2-0 HNK Hajduk Split. 1X2 tahmini tuttu: Pafos galibiyeti, modelin favori sonucuydu (%55). Maç sonucu, en olası skorlar arasında 4. sıradaydı (%8,3); önünde 1-1 vardı. Goller açısından model karşılıklı gol bekliyordu (%52): tutmadı; tercihi 2,5 alt yönündeydi (%48): tuttu.
Maç analizi
Pafos – HNK Hajduk Split maçı 30 Temmuz 2026 Perşembe tarihinde oynandı (Avrupa Ligi). Stat: Alphamega Stadium, Limassol. Maç öncesinde modelimizin olasılıkları şöyleydi: Pafos %55, beraberlik %23, HNK Hajduk Split %22. En olası skor 1-1 (%12,2); ardından 1-0 (%11,0) ve 2-1 (%9,2) geliyor.
Pafos son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 6 gol attı, 5 gol yedi. HNK Hajduk Split son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 2 gol yedi. Son dönemdeki ivme açıkça HNK Hajduk Split tarafında. Pafos maç başına ortalama 1,20 gol atıp 1,00 gol yiyor; HNK Hajduk Split ise 1,40 gol atıp 0,40 gol yiyor.
İki takım arasındaki son 1 karşılaşmada tablo şöyle: Pafos 0 galibiyet, HNK Hajduk Split 1 galibiyet, 0 beraberlik. Son karşılaşma HNK Hajduk Split 2-0 Pafos sonucuyla bitti (23 Tem 2026). Çifte şans: “Pafos veya beraberlik” %78, “HNK Hajduk Split veya beraberlik” %45, “beraberlik yok” %77.
Sonuç olasılıkları (1X2)
Çifte şans
En olası skorlar
Skorlar Pafos – HNK Hajduk Split sırasıyla gösterilir. En olası tek skor 1-1 (%12,2); aşağıdaki 5 skorun toplam olasılığı %49 — bu yüzden kesin skoru bilmek her zaman zordur.
| Skor | Olasılık |
|---|---|
| Pafos 1-1 HNK Hajduk Split | %12,2 |
| Pafos 1-0 HNK Hajduk Split | %11,0 |
| Pafos 2-1 HNK Hajduk Split | %9,2 |
| Pafos 2-0 HNK Hajduk Split | %8,3 |
| Pafos 0-1 HNK Hajduk Split | %8,2 |
Goller: karşılıklı gol, alt/üst
Model toplamda 2,61 gol bekliyor (Pafos için 1,50, HNK Hajduk Split için 1,11): 2,5 üst olasılığı %48, karşılıklı gol olasılığı %52. Gol yememe olasılığı: Pafos için %33, HNK Hajduk Split için %22.
| Olasılık | |
|---|---|
| Gol beklentisi (xG): Pafos | 1,50 |
| Gol beklentisi (xG): HNK Hajduk Split | 1,11 |
| Karşılıklı gol (KG var) | %52 |
| 1,5 gol üst | %74 |
| 2,5 gol üst | %48 |
| 3,5 gol üst | %27 |
| Pafos gol yemez | %33 |
| HNK Hajduk Split gol yemez | %22 |
Son form
Elofoot’un kapsadığı turnuvalarda bu maçtan önce oynanan son maçlar.
Pafos
| Tarih | Rakip | Skor | |
|---|---|---|---|
| 23 Tem 2026 | HNK Hajduk Split · Avrupa Ligi | 0-2 | M |
| 8 Tem 2026 | FK Jablonec · Kulüp hazırlık maçları | 0-0 | B |
| 3 Tem 2026 | Cracovia Krakow · Kulüp hazırlık maçları | 2-1 | G |
| 28 Oca 2026 | Slavia Praha · Şampiyonlar Ligi | 4-1 | G |
| 21 Oca 2026 | Chelsea · Şampiyonlar Ligi | 0-1 | M |
HNK Hajduk Split
| Tarih | Rakip | Skor | |
|---|---|---|---|
| 23 Tem 2026 | Pafos · Avrupa Ligi | 2-0 | G |
| 16 Tem 2026 | Žilina · Avrupa Ligi | 1-2 | M |
| 9 Tem 2026 | Žilina · Avrupa Ligi | 2-0 | G |
| 1 Tem 2026 | Celje · Kulüp hazırlık maçları | 1-0 | G |
| 27 Haz 2026 | LNZ Cherkasy · Kulüp hazırlık maçları | 1-0 | G |
Aralarındaki maçlar
| Tarih | Skor | Turnuva |
|---|---|---|
| 23 Tem 2026 | HNK Hajduk Split 2-0 Pafos | Avrupa Ligi |
Eksikler ve şüpheliler
Pafos
Bildirilen eksik yok.
HNK Hajduk Split
Bildirilen eksik yok.
Bu turnuvadaki diğer maçlar
- Maccabi Tel Aviv 1-0 Sheriff Tiraspol30 Tem 2026
- Hradec Králové 3-1 Tromso30 Tem 2026
- FC Midtjylland 0-2 Beşiktaş30 Tem 2026
- PAOK 2-0 Dynamo Kyiv30 Tem 2026
- CSKA Sofia 0-0 Qarabag30 Tem 2026
- Anderlecht 3-1 Hammarby FF30 Tem 2026
- Ferencvarosi TC 2-2 Twente30 Tem 2026
- Benfica 5-0 FC ST. Gallen30 Tem 2026
Sıkça sorulan sorular
Pafos – HNK Hajduk Split maç tahmini nedir?
Maç öncesinde yapay zekamızın olasılıkları: Pafos %55, beraberlik %23, HNK Hajduk Split %22. Dolayısıyla Pafos favori. Maç sonucu: 2-0.
Pafos – HNK Hajduk Split maçında en olası skor nedir?
1-1 (%12,2); ardından 1-0 (%11,0), 2-1 (%9,2), 2-0 (%8,3) ve 0-1 (%8,2).
Pafos – HNK Hajduk Split maçında karşılıklı gol olur mu?
İki takımın da gol atma olasılığı %52. Gol yememe olasılığı Pafos için %33, HNK Hajduk Split için %22.
Pafos – HNK Hajduk Split maçında kaç gol beklenmeli?
Model 2,61 gol bekliyor (Pafos için 1,50, HNK Hajduk Split için 1,11). Olasılıklar: 1,5 üst %74, 2,5 üst %48, 3,5 üst %27.
Pafos – HNK Hajduk Split maçı ne zaman ve nerede oynanıyor?
30 Temmuz 2026 Perşembe, saat 20:00 (TSİ), Avrupa Ligi. Stat: Alphamega Stadium, Limassol.
Pafos ve HNK Hajduk Split son dönemde nasıl bir formda?
Pafos: son 5 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet (6 gol attı, 5 gol yedi). HNK Hajduk Split: son 5 maçta 4 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyet (7 gol attı, 2 gol yedi).
Pafos ile HNK Hajduk Split arasındaki son maçlarda durum ne?
İki takım arasındaki son 1 karşılaşmada tablo şöyle: Pafos 0 galibiyet, HNK Hajduk Split 1 galibiyet, 0 beraberlik. Son karşılaşma HNK Hajduk Split 2-0 Pafos sonucuyla bitti (23 Tem 2026).
Pafos – HNK Hajduk Split maçı nasıl bitti, tahmin tuttu mu?
Maç sonucu: Pafos 2-0 HNK Hajduk Split. 1X2 tahmini tuttu: Pafos galibiyeti, modelin favori sonucuydu (%55). Maç sonucu, en olası skorlar arasında 4. sıradaydı (%8,3); önünde 1-1 vardı. Goller açısından model karşılıklı gol bekliyordu (%52): tutmadı; tercihi 2,5 alt yönündeydi (%48): tuttu.
Pafos – HNK Hajduk Split tahmini nasıl hesaplanıyor?
Model son form, xG ve puan durumundan her takımın gol beklentisini hesaplar (Pafos için 1,50, HNK Hajduk Split için 1,11), ardından bir Poisson dağılımı uygular: olası her skora bir olasılık atanır; 1X2, skor tahmini, karşılıklı gol ve toplam gol bunlardan türetilir. Her rakam hesaplanır, hiçbiri uydurulmaz.
Daha fazlası
- Tüm tahminler: Pafos
- Tüm tahminler: HNK Hajduk Split
- Avrupa Ligi tahminleri
- Bugünkü maç tahminleri
- Metodolojimiz

