Liga MX· Başlama saati : 17 Ekim 2026 Cumartesi, 06:00 (TSİ)
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas: 1-2 sonucu ve yapay zeka tahmin değerlendirmesi
Değerlendirme: tahmin ve sonuç
Maç sonucu: Atlante FC 1-2 U.N.A.M. - Pumas. 1X2 tahmini tuttu: U.N.A.M. - Pumas galibiyeti, modelin favori sonucuydu (%48). Maç sonucu, en olası skorlar arasında 6. sıradaydı (%8,3); önünde 0-1 vardı. Goller açısından model karşılıklı gol beklemiyordu (%40): tutmadı; tercihi 2,5 alt yönündeydi (%35): tutmadı.
Maç analizi
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maçı 17 Ekim 2026 Cumartesi tarihinde oynandı (Liga MX). Stat: Estadio Azul, Mexico City. Maç öncesinde modelimizin olasılıkları şöyleydi: Atlante FC %23, beraberlik %29, U.N.A.M. - Pumas %48. En olası skor 0-1 (%15,8); ardından 1-1 (%12,8) ve 0-0 (%12,2) geliyor.
Atlante FC son 5 maçından yalnızca birini kazandı (2 beraberlik, 2 mağlubiyet); 6 gol attı, 9 gol yedi. U.N.A.M. - Pumas son 5 maçından yalnızca birini kazandı (2 beraberlik, 2 mağlubiyet); 9 gol attı, 11 gol yedi. Son forma bakılırsa iki takımı ayıran pek bir şey yok. Atlante FC maç başına ortalama 1,20 gol atıp 1,80 gol yiyor; U.N.A.M. - Pumas ise 1,80 gol atıp 2,20 gol yiyor. Puan tablosunda Atlante FC, 11 maçta 11 puanla 16. sırada; U.N.A.M. - Pumas ise 11 maçta 13 puanla 12. sırada. İki takım puan tablosunda birbirine yakın. Son maçlarında Atlante FC maç başına ortalama 0,79 xG (gol beklentisi) üretirken U.N.A.M. - Pumas için bu değer 1,33.
Verilerimizde Atlante FC ile U.N.A.M. - Pumas arasında yakın tarihli bir karşılaşma yok: tahmin, iki takımın formuna ve seviyesine dayanıyor. Çifte şans: “Atlante FC veya beraberlik” %52, “U.N.A.M. - Pumas veya beraberlik” %77, “beraberlik yok” %71.
Kısaca : Modelimiz U.N.A.M. - Pumas tarafını Atlante FC karşısında önde görüyor (%48 olasılık). Son forma bakılırsa Atlante FC 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı, U.N.A.M. - Pumas ise 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Model sıkı ve az gollü bir maça yöneliyor.
Sonuç olasılıkları (1X2)
Çifte şans
En olası skorlar
Skorlar Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas sırasıyla gösterilir. En olası tek skor 0-1 (%15,8); aşağıdaki 5 skorun toplam olasılığı %61 - bu yüzden kesin skoru bilmek her zaman zordur.
| Skor | Olasılık |
|---|---|
| Atlante FC 0-1 U.N.A.M. - Pumas | %15,8 |
| Atlante FC 1-1 U.N.A.M. - Pumas | %12,8 |
| Atlante FC 0-0 U.N.A.M. - Pumas | %12,2 |
| Atlante FC 0-2 U.N.A.M. - Pumas | %10,2 |
| Atlante FC 1-0 U.N.A.M. - Pumas | %9,9 |
Goller: karşılıklı gol, alt/üst
Model toplamda 2,10 gol bekliyor (Atlante FC için 0,81, U.N.A.M. - Pumas için 1,29): 2,5 üst olasılığı %35, karşılıklı gol olasılığı %40. Sıkı ve az gollü bir maç bekleniyor. Gol yememe olasılığı: Atlante FC için %28, U.N.A.M. - Pumas için %45.
| Olasılık | |
|---|---|
| Gol beklentisi (xG): Atlante FC | 0,81 |
| Gol beklentisi (xG): U.N.A.M. - Pumas | 1,29 |
| Karşılıklı gol (KG var) | %40 |
| 1,5 gol üst | %62 |
| 2,5 gol üst | %35 |
| 3,5 gol üst | %16 |
| Atlante FC gol yemez | %28 |
| U.N.A.M. - Pumas gol yemez | %45 |
Son form
Tahmin anındaki, tüm turnuvalardaki son maçlar.
Atlante FC
| Tarih | Rakip | Skor | |
|---|---|---|---|
| 11 Eki 2026 | Club Queretaro · Liga MX | 0-2 | M |
| 26 Eyl 2026 | Monterrey · Liga MX | 4-2 | G |
| 19 Eyl 2026 | Puebla · Liga MX | 1-1 | B |
| 12 Eyl 2026 | CF Pachuca · Liga MX | 0-3 | M |
| 6 Eyl 2026 | Atlas · Liga MX | 1-1 | B |
U.N.A.M. - Pumas
| Tarih | Rakip | Skor | |
|---|---|---|---|
| 12 Eki 2026 | Cruz Azul · Liga MX | 3-3 | B |
| 27 Eyl 2026 | Atletico San Luis · Liga MX | 2-3 | M |
| 20 Eyl 2026 | Atlas · Liga MX | 1-1 | B |
| 14 Eyl 2026 | Guadalajara Chivas · Liga MX | 0-3 | M |
| 11 Eyl 2026 | Leon · Liga MX | 3-1 | G |
Maç öncesi puan durumu
| Sıra | Puan | Oynanan | |
|---|---|---|---|
| Atlante FC | 16 | 11 | 11 |
| U.N.A.M. - Pumas | 12 | 13 | 11 |
Aralarındaki maçlar
Verilerimizde Atlante FC ile U.N.A.M. - Pumas arasında yakın tarihli bir karşılaşma yok: tahmin, iki takımın formuna ve seviyesine dayanıyor.
Eksikler ve şüpheliler
Atlante FC
Bildirilen eksik yok.
U.N.A.M. - Pumas
Bildirilen eksik yok.
En çok ilk 11’de başlayanlar
Atlante FC
Son 5 maçta ilk 11’de başlama sayısı (resmî kadrolar).
- A. Quiros5/5
- E. Pizzuto5/5
- E. Tercero5/5
- Jhojan Julio5/5
- L. Calzadilla5/5
- Martin Sarrafiore5/5
- O. Jimenez5/5
- W. Portales5/5
- J. N. Carrera3/5
- L. Puente3/5
- W. Clar3/5
U.N.A.M. - Pumas
Son 5 maçta ilk 11’de başlama sayısı (resmî kadrolar).
- Juninho5/5
- K. Navas5/5
- Nathan Silva5/5
- R. Lopez5/5
- U. Antuna5/5
- L. Herrera4/5
- P. Vite4/5
- R. Morales4/5
- V. Arteaga4/5
- P. Bennevendo3/5
- R. Duarte3/5
Bu turnuvadaki diğer maçlar
- Necaxa 0-2 Atlas17 Eki 2026
- Club Tijuana 0-0 Puebla17 Eki 2026
- Santos Laguna – Club Queretaro18 Eki 2026
- Guadalajara Chivas – Tigres UANL18 Eki 2026
- Leon – Club America18 Eki 2026
- Toluca – Atletico San Luis18 Eki 2026
- Cruz Azul – FC Juarez18 Eki 2026
- Monterrey – CF Pachuca19 Eki 2026
- Guadalajara Chivas – Necaxa21 Eki 2026
- FC Juarez – Atlante FC21 Eki 2026
Sıkça sorulan sorular
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maç tahmini nedir?
Maç öncesinde yapay zekamızın olasılıkları: Atlante FC %23, beraberlik %29, U.N.A.M. - Pumas %48. Dolayısıyla U.N.A.M. - Pumas favori. Maç sonucu: 1-2.
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maçında en olası skor nedir?
0-1 (%15,8); ardından 1-1 (%12,8), 0-0 (%12,2), 0-2 (%10,2) ve 1-0 (%9,9).
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maçında karşılıklı gol olur mu?
İki takımın da gol atma olasılığı %40. Gol yememe olasılığı Atlante FC için %28, U.N.A.M. - Pumas için %45.
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maçında kaç gol beklenmeli?
Model 2,10 gol bekliyor (Atlante FC için 0,81, U.N.A.M. - Pumas için 1,29). Olasılıklar: 1,5 üst %62, 2,5 üst %35, 3,5 üst %16.
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maçı ne zaman ve nerede oynanıyor?
17 Ekim 2026 Cumartesi, saat 06:00 (TSİ), Liga MX. Stat: Estadio Azul, Mexico City.
Atlante FC ve U.N.A.M. - Pumas son dönemde nasıl bir formda?
Atlante FC: son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet (6 gol attı, 9 gol yedi). U.N.A.M. - Pumas: son 5 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet (9 gol attı, 11 gol yedi).
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas maçı nasıl bitti, tahmin tuttu mu?
Maç sonucu: Atlante FC 1-2 U.N.A.M. - Pumas. 1X2 tahmini tuttu: U.N.A.M. - Pumas galibiyeti, modelin favori sonucuydu (%48). Maç sonucu, en olası skorlar arasında 6. sıradaydı (%8,3); önünde 0-1 vardı. Goller açısından model karşılıklı gol beklemiyordu (%40): tutmadı; tercihi 2,5 alt yönündeydi (%35): tutmadı.
Atlante FC – U.N.A.M. - Pumas tahmini nasıl hesaplanıyor?
Model son form, xG ve puan durumundan her takımın gol beklentisini hesaplar (Atlante FC için 0,81, U.N.A.M. - Pumas için 1,29), ardından bir Poisson dağılımı uygular: olası her skora bir olasılık atanır; 1X2, skor tahmini, karşılıklı gol ve toplam gol bunlardan türetilir. Her rakam hesaplanır, hiçbiri uydurulmaz.
Daha fazlası
- Tüm tahminler: Atlante FC
- Tüm tahminler: U.N.A.M. - Pumas
- Liga MX tahminleri
- Bugünkü maç tahminleri
- Metodolojimiz

