İçeriğe geç

Linafoot (Demokratik Kongo)Linafoot (Demokratik Kongo)· Başlama saati : 26 Ekim 2026 Pazartesi, 14:00 (TSİ)

AS New Soger – Don Bosco maç tahmini: skor tahmini ve yapay zeka analizi

Maç analizi

AS New Soger, 26 Ekim 2026 Pazartesi günü saat 14:00 (TSİ) Don Bosco ile karşılaşıyor (Linafoot (Demokratik Kongo), 2. hafta). Avantaj AS New Soger tarafında (%52); ardından beraberlik (%25) ve Don Bosco galibiyeti (%23) geliyor.

AS New Soger son 5 maçından yalnızca birini kazandı (1 beraberlik, 3 mağlubiyet); 7 gol attı, 11 gol yedi. Don Bosco son 5 maçında hiç kazanamadı (3 beraberlik, 2 mağlubiyet); 4 gol attı, 8 gol yedi. Son forma bakılırsa iki takımı ayıran pek bir şey yok. AS New Soger maç başına ortalama 1,40 gol atıp 2,20 gol yiyor; Don Bosco ise 0,80 gol atıp 1,60 gol yiyor. Puan tablosunda AS New Soger, 1 maçta 1 puanla 7. sırada; Don Bosco ise 1 maçta 1 puanla 3. sırada. İki takım puan tablosunda birbirine yakın.

İki takım arasındaki son 2 karşılaşmada tablo şöyle: AS New Soger 2 galibiyet, Don Bosco 0 galibiyet, 0 beraberlik. Son karşılaşma Don Bosco 0-1 AS New Soger sonucuyla bitti (26 Oca 2026). Çifte şans: “AS New Soger veya beraberlik” %77, “Don Bosco veya beraberlik” %48, “beraberlik yok” %75.

Sonuç olasılıkları (1X2)

%52
AS New Soger (Galibiyet)
%25
Beraberlik
%23
Don Bosco (Galibiyet)

Çifte şans

%77
AS New Soger veya beraberlik
%48
Don Bosco veya beraberlik
%75
Beraberlik yok

Kesin skor ve gol pazarları 🔒

En olası kesin skor, ilk 5 skor, gol beklentisi ile karşılıklı gol ve alt/üst olasılıkları tam tahmine özeldir. Maç bittiğinde burada değerlendirme olarak yayımlanacak.

Son form

Tahmin anındaki, tüm turnuvalardaki son maçlar.

AS New Soger

TarihRakipSkor
10 Nis 2026Groupe Bazano · Linafoot (Demokratik Kongo)1-3M
2 Nis 2026Saint Eloi Lupopo · Linafoot (Demokratik Kongo)1-4M
30 Mar 2026FC Tshikas · Linafoot (Demokratik Kongo)1-1B
22 Mar 2026Lubumbashi Sport · Linafoot (Demokratik Kongo)4-2G
18 Mar 2026Tanganyika · Linafoot (Demokratik Kongo)0-1M

Don Bosco

TarihRakipSkor
20 Haz 2026JSK · Linafoot (Demokratik Kongo)1-2M
17 Haz 2026TP Mazembe · Linafoot (Demokratik Kongo)0-3M
14 Haz 2026Vita Club · Linafoot (Demokratik Kongo)1-1B
11 Haz 2026Saint Eloi Lupopo · Linafoot (Demokratik Kongo)0-0B
7 Haz 2026Céleste · Linafoot (Demokratik Kongo)2-2B

Maç öncesi puan durumu

SıraPuanOynanan
AS New Soger711
Don Bosco311

Aralarındaki maçlar

TarihSkorTurnuva
26 Oca 2026Don Bosco 0-1 AS New SogerLinafoot (Demokratik Kongo)
6 Kas 2025AS New Soger 1-0 Don BoscoLinafoot (Demokratik Kongo)

Eksikler ve şüpheliler

AS New Soger

Bildirilen eksik yok.

Don Bosco

Bildirilen eksik yok.

İlk ayrıntılı tahmin ücretsiz, kart gerekmez.

Tahminin tamamını gör (senaryo, golcüler, ilk yarı)

Bu turnuvadaki diğer maçlar

Sıkça sorulan sorular

AS New Soger – Don Bosco maç tahmini nedir?

Yapay zekamızın olasılıkları: AS New Soger %52, beraberlik %25, Don Bosco %23. Dolayısıyla AS New Soger favori.

AS New Soger – Don Bosco maçı ne zaman ve nerede oynanıyor?

26 Ekim 2026 Pazartesi, saat 14:00 (TSİ), Linafoot (Demokratik Kongo), 2. hafta.

AS New Soger ve Don Bosco son dönemde nasıl bir formda?

AS New Soger: son 5 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet (7 gol attı, 11 gol yedi). Don Bosco: son 5 maçta 0 galibiyet, 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet (4 gol attı, 8 gol yedi).

AS New Soger ile Don Bosco arasındaki son maçlarda durum ne?

İki takım arasındaki son 2 karşılaşmada tablo şöyle: AS New Soger 2 galibiyet, Don Bosco 0 galibiyet, 0 beraberlik. Son karşılaşma Don Bosco 0-1 AS New Soger sonucuyla bitti (26 Oca 2026).

Daha fazlası

Temel terimler açıklamalı