Ligue 2· Başlama saati : 16 Ekim 2026 Cuma, 21:00 (TSİ)
Annecy – Nancy: 1-2 sonucu ve yapay zeka tahmin değerlendirmesi
Değerlendirme: tahmin ve sonuç
Maç sonucu: Annecy 1-2 Nancy. Sonuç tutmadı: model Annecy galibiyeti sonucunu öne çıkarıyordu (%37); gerçekleşen Nancy galibiyeti için olasılık yalnızca %35 idi. Maç sonucu, en olası skorlar arasında 6. sıradaydı (%7,4); önünde 1-1 vardı. Goller açısından model karşılıklı gol beklemiyordu (%46): tutmadı; tercihi 2,5 alt yönündeydi (%39): tutmadı.
Maç analizi
Annecy – Nancy maçı 16 Ekim 2026 Cuma tarihinde oynandı (Ligue 2, 9. hafta). Stat: Parc des Sports d’Annecy, Avignon. Maç öncesinde modelimizin olasılıkları şöyleydi: Annecy %37, beraberlik %29, Nancy %35. En olası skor 1-1 (%13,3); ardından 1-0 (%12,0) ve 0-1 (%11,6) geliyor.
Annecy son 5 maçında 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 6 gol yedi. Nancy son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı; 7 gol attı, 8 gol yedi. Son dönemdeki ivme açıkça Annecy tarafında. Annecy maç başına ortalama 1,40 gol atıp 1,20 gol yiyor; Nancy ise 1,40 gol atıp 1,60 gol yiyor. Puan tablosunda Annecy, 8 maçta 13 puanla 6. sırada; Nancy ise 8 maçta 13 puanla 5. sırada. İki takım puan tablosunda birbirine yakın.
İki takım arasındaki son 4 karşılaşmada tablo şöyle: Annecy 1 galibiyet, Nancy 2 galibiyet, 1 beraberlik. Son karşılaşma Nancy 1-1 Annecy sonucuyla bitti (28 Tem 2026). Çifte şans: “Annecy veya beraberlik” %65, “Nancy veya beraberlik” %63, “beraberlik yok” %71.
Kısaca : Annecy ile Nancy arasında dengeli bir maç: modelimiz net bir favori görmüyor. Son forma bakılırsa Annecy 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı, Nancy ise 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı. Model sıkı ve az gollü bir maça yöneliyor.
Sonuç olasılıkları (1X2)
Çifte şans
En olası skorlar
Skorlar Annecy – Nancy sırasıyla gösterilir. En olası tek skor 1-1 (%13,3); aşağıdaki 5 skorun toplam olasılığı %55 - bu yüzden kesin skoru bilmek her zaman zordur.
| Skor | Olasılık |
|---|---|
| Annecy 1-1 Nancy | %13,3 |
| Annecy 1-0 Nancy | %12,0 |
| Annecy 0-1 Nancy | %11,6 |
| Annecy 0-0 Nancy | %10,4 |
| Annecy 2-1 Nancy | %7,7 |
Goller: karşılıklı gol, alt/üst
Model toplamda 2,26 gol bekliyor (Annecy için 1,15, Nancy için 1,11): 2,5 üst olasılığı %39, karşılıklı gol olasılığı %46. Sıkı ve az gollü bir maç bekleniyor. Gol yememe olasılığı: Annecy için %33, Nancy için %32.
| Olasılık | |
|---|---|
| Gol beklentisi (xG): Annecy | 1,15 |
| Gol beklentisi (xG): Nancy | 1,11 |
| Karşılıklı gol (KG var) | %46 |
| 1,5 gol üst | %66 |
| 2,5 gol üst | %39 |
| 3,5 gol üst | %19 |
| Annecy gol yemez | %33 |
| Nancy gol yemez | %32 |
Son form
Tahmin anındaki, tüm turnuvalardaki son maçlar.
Annecy
| Tarih | Rakip | Skor | |
|---|---|---|---|
| 9 Eki 2026 | Dunkerque · Ligue 2 | 1-0 | G |
| 2 Eki 2026 | Servette FC · Kulüp hazırlık maçları | 2-1 | G |
| 18 Eyl 2026 | Dijon · Ligue 2 | 1-2 | M |
| 12 Eyl 2026 | Guingamp · Ligue 2 | 1-2 | M |
| 4 Eyl 2026 | Grenoble · Ligue 2 | 2-1 | G |
Nancy
| Tarih | Rakip | Skor | |
|---|---|---|---|
| 9 Eki 2026 | Guingamp · Ligue 2 | 1-0 | G |
| 2 Eki 2026 | FC Saarbrücken · Kulüp hazırlık maçları | 1-2 | M |
| 18 Eyl 2026 | Rodez · Ligue 2 | 4-3 | G |
| 11 Eyl 2026 | Reims · Ligue 2 | 1-2 | M |
| 7 Eyl 2026 | Nantes · Ligue 2 | 0-1 | M |
Maç öncesi puan durumu
| Sıra | Puan | Oynanan | |
|---|---|---|---|
| Annecy | 6 | 13 | 8 |
| Nancy | 5 | 13 | 8 |
Aralarındaki maçlar
| Tarih | Skor | Turnuva |
|---|---|---|
| 28 Tem 2026 | Nancy 1-1 Annecy | Kulüp hazırlık maçları |
| 17 Nis 2026 | Nancy 1-5 Annecy | Ligue 2 |
| 23 Eyl 2025 | Annecy 1-2 Nancy | Ligue 2 |
| 17 Kas 2018 | Annecy 0-1 Nancy | Fransa Kupası |
Eksikler ve şüpheliler
Annecy
Bildirilen eksik yok.
Nancy
Bildirilen eksik yok.
En çok ilk 11’de başlayanlar
Annecy
Son 4 maçta ilk 11’de başlama sayısı (resmî kadrolar).
- C. Billemaz4/4
- F. Escales4/4
- J. Kouadio4/4
- M. Veillon4/4
- T. Delphis4/4
- A. Kashi3/4
- J. Do Marcolino3/4
- K. Young3/4
- M. Kone3/4
- P. Venot3/4
- T. Rambaud3/4
Nancy
Son 4 maçta ilk 11’de başlama sayısı (resmî kadrolar).
- E. Basilio4/4
- E. Tacafred4/4
- I. Housni4/4
- K. Kebe4/4
- N. Fernandez4/4
- W. Bouabdelli4/4
- Y. Nahounou4/4
- E. H. Raheriniaina3/4
- E. Mendy3/4
- N. Kandil3/4
- P. M. Ba3/4
Bu turnuvadaki diğer maçlar
- Dijon 4-2 Metz12 Eki 2026
- Laval 3-3 Clermont Foot16 Eki 2026
- Grenoble 0-2 Boulogne16 Eki 2026
- Guingamp 1-2 PAU16 Eki 2026
- Reims 4-2 Dijon16 Eki 2026
- Nantes – Dunkerque17 Eki 2026
- Metz – Sochaux17 Eki 2026
- RED Star FC 93 – Saint Etienne17 Eki 2026
- Rodez – Montpellier19 Eki 2026
Sıkça sorulan sorular
Annecy – Nancy maç tahmini nedir?
Maç öncesinde yapay zekamızın olasılıkları: Annecy %37, beraberlik %29, Nancy %35. Dolayısıyla Annecy hafif favori. Maç sonucu: 1-2.
Annecy – Nancy maçında en olası skor nedir?
1-1 (%13,3); ardından 1-0 (%12,0), 0-1 (%11,6), 0-0 (%10,4) ve 2-1 (%7,7).
Annecy – Nancy maçında karşılıklı gol olur mu?
İki takımın da gol atma olasılığı %46. Gol yememe olasılığı Annecy için %33, Nancy için %32.
Annecy – Nancy maçında kaç gol beklenmeli?
Model 2,26 gol bekliyor (Annecy için 1,15, Nancy için 1,11). Olasılıklar: 1,5 üst %66, 2,5 üst %39, 3,5 üst %19.
Annecy – Nancy maçı ne zaman ve nerede oynanıyor?
16 Ekim 2026 Cuma, saat 21:00 (TSİ), Ligue 2, 9. hafta. Stat: Parc des Sports d’Annecy, Avignon.
Annecy ve Nancy son dönemde nasıl bir formda?
Annecy: son 5 maçta 3 galibiyet, 0 beraberlik ve 2 mağlubiyet (7 gol attı, 6 gol yedi). Nancy: son 5 maçta 2 galibiyet, 0 beraberlik ve 3 mağlubiyet (7 gol attı, 8 gol yedi).
Annecy ile Nancy arasındaki son maçlarda durum ne?
İki takım arasındaki son 4 karşılaşmada tablo şöyle: Annecy 1 galibiyet, Nancy 2 galibiyet, 1 beraberlik. Son karşılaşma Nancy 1-1 Annecy sonucuyla bitti (28 Tem 2026).
Annecy – Nancy maçı nasıl bitti, tahmin tuttu mu?
Maç sonucu: Annecy 1-2 Nancy. Sonuç tutmadı: model Annecy galibiyeti sonucunu öne çıkarıyordu (%37); gerçekleşen Nancy galibiyeti için olasılık yalnızca %35 idi. Maç sonucu, en olası skorlar arasında 6. sıradaydı (%7,4); önünde 1-1 vardı. Goller açısından model karşılıklı gol beklemiyordu (%46): tutmadı; tercihi 2,5 alt yönündeydi (%39): tutmadı.
Annecy – Nancy tahmini nasıl hesaplanıyor?
Model son form, xG ve puan durumundan her takımın gol beklentisini hesaplar (Annecy için 1,15, Nancy için 1,11), ardından bir Poisson dağılımı uygular: olası her skora bir olasılık atanır; 1X2, skor tahmini, karşılıklı gol ve toplam gol bunlardan türetilir. Her rakam hesaplanır, hiçbiri uydurulmaz.

